DRON AIRPAS RESCUE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do naszej dyspozycji oddany został specjalistyczny dron aiRPAS Rescue Std, skonstruowany na nasze zlecenie przez zespół aiRPAS Machines. Jego zadaniem jest patrolowanie wybrzeża, kontrolowanie niestrzeżonych odcinków plaż oraz alarmowanie o zagrożeniach. Największą zaletą naszego bezzałogowca jest natomiast możliwość podania koła ratunkowego osobie potrzebującej oraz jej holowanie do najbliższego bezpiecznego miejsca.
Jesteśmy pierwszą w Polsce jednostką ratowniczą, która dysponuje bezzałogowym statkiem powietrznym służącym zarówno do obserwacji, jak i udzielania bezpośredniej pomocy poszkodowanym.

Dron stacjonuje na plaży w Jastrzębiej Górze wejście nr 23.

Zapraszamy na fanpage FB- prezentujemy tam film, który przedstawia pierwszą urealnioną próbę podjęcia osoby tonącej testową wersją drona aiRPAS Rescue Std.

Dron aiRPAS Rescue

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ciągu najbliższych kilku dni do naszej dyspozycji oddany zostanie specjalistyczny dron aiRPAS Rescue Std, skonstruowany na nasze zlecenie przez zespół aiRPAS Machines. Jego zadaniem będzie patrolowanie wybrzeża, kontrolowanie niestrzeżonych odcinków plaż oraz alarmowanie o zagrożeniach. Największą zaletą naszego bezzałogowca będzie natomiast możliwość podania koła ratunkowego osobie potrzebującej oraz jej holowanie do najbliższego bezpiecznego miejsca. Jesteśmy pierwszą w Polsce jednostką ratowniczą, która dysponować będzie bezzałogowym statkiem powietrznym służącym zarówno do obserwacji, jak i udzielania bezpośredniej pomocy poszkodowanym. Film przedstawia pierwszą urealnioną próbę podjęcia osoby tonącej testową wersją drona aiRPAS Rescue Std.

Opublikowany przez Gniewińskie WOPR Wtorek, 3 lipca 2018

Dodaj komentarz